Itt a rájátszás menetrendje!

Kialakult a 2016/17-es bajnokság rájátszásának menetrendje. Íme a két részre osztott tabella és a következő 7 forduló mérkőzéseinek időpontjai!


31. forduló – április 28. – május 1.
Jagiellonia Białystok – Pogoń Szczecin – április 30., 15:30
Legia Warszawa – Wisła Kraków – április 30., 18:00
Lech Poznań – Korona Kielce – április 28., 20:30
Lechia Gdańsk – Bruk-Bet Termalica Nieciecza – április 29., 20:30

Wisła Płock – Ruch Chorzów – április 29., 15:30
Zagłębie Lubin – Cracovia – május 1., 18:00
Śląsk Wrocław – Górnik Łęczna – április 29., 18:00
Arka Gdynia – Piast Gliwice – április 28., 18:00

32. forduló – május 5-8.
Korona Kielce – Jagiellonia Białystok – május 5., 20:30
Wisła Kraków – Lechia Gdańsk – május 6., 20:30
Pogoń Szczecin – Legia Warszawa – május 7., 18:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza – Lech Poznań – május 7., 15:30

Górnik Łęczna – Wisła Płock – május 6., 18:00
Cracovia – Arka Gdynia – május 8., 18:00
Ruch Chorzów – Zagłębie Lubin – május 5., 18:00
Piast Gliwice – Śląsk Wrocław – május 6., 15:30

33. forduló – május 12-14.
Jagiellonia Białystok – Wisła Kraków – május 13., 15:30
Lechia Gdańsk – Korona Kielce – május 14., 15:30
Legia Warszawa – Bruk-Bet Termalica Nieciecza – május 14., 18:00
Lech Poznań – Pogoń Szczecin – május 14., 15:30

Wisła Płock – Cracovia – május 13., 20:30
Arka Gdynia – Górnik Łęczna – május 12., 20:30
Zagłębie Lubin – Piast Gliwice – május 12., 18:00
Śląsk Wrocław – Ruch Chorzów – május 12., 18:00

34. forduló – május 16-17.
Lechia Gdańsk – Jagiellonia Białystok – május 17., 18:00
Legia Warszawa – Lech Poznań – május 17., 20:30
Pogoń Szczecin – Bruk-Bet Termalica Nieciecza – május 17., 20:30
Korona Kielce – Wisła Kraków – május 17., 18:00

Arka Gdynia – Wisła Płock – május 16., 18:00
Zagłębie Lubin – Śląsk Wrocław – május 16., 20:30
Ruch Chorzów – Piast Gliwice – május 16., 20:30
Górnik Łęczna – Cracovia – május 16., 18:00

35. forduló – május 19-22.
Jagiellonia Białystok – Legia Warszawa – május 21., 18:00
Lech Poznań – Lechia Gdańsk – május 21., 15:30
Wisła Kraków – Pogoń Szczecin – május 20., 20:30
Bruk-Bet Termalica Nieciecza – Korona Kielce – május 22., 18:00

Wisła Płock – Zagłębie Lubin – május 20., 15:30
Śląsk Wrocław – Arka Gdynia – május 19., 18:00
Cracovia – Ruch Chorzów – május 19., 20:30
Piast Gliwice – Górnik Łęczna – május 20., 18:00

36. forduló – május 27-28.
Bruk-Bet Termalica Nieciecza – Jagiellonia Białystok – május 28., 18:00
Lech Poznań – Wisła Kraków – május 28., 18:00
Korona Kielce – Legia Warszawa – május 28., 18:00
Lechia Gdańsk – Pogoń Szczecin – május 28., 18:00

Piast Gliwice – Wisła Płock – május 27., 18:00
Śląsk Wrocław – Cracovia – május 27., 18:00
Górnik Łęczna – Zagłębie Lubin – május 27., 18:00
Arka Gdynia – Ruch Chorzów – május 27., 18:00

37. forduló – június 2-4.
Jagiellonia Białystok – Lech Poznań – június 4., 18:00
Wisła Kraków – Bruk-Bet Termalica Nieciecza – június 4., 18:00
Legia Warszawa – Lechia Gdańsk – június 4., 18:00
Pogoń Szczecin – Korona Kielce – június 4., 18:00

Wisła Płock – Śląsk Wrocław – június 2., 20:30
Cracovia – Piast Gliwice – június 2., 20:30
Zagłębie Lubin – Arka Gdynia – június 2., 20:30
Ruch Chorzów – Górnik Łęczna – június 2., 20:30

Be the first to comment on "Itt a rájátszás menetrendje!"

Leave a comment

Facebook